Janek Bosko zaprasza na urodziny

Czy jest lepsza okazja do spotkania niż 200 urodziny przyjaciela? 20 czerwca, na warszawskiej Pradze, przy bazylice NSJ spotyka się cała salezjańska Polska. W ramach imprezy „Made by Heart. Wychowanie jest sprawą serca” będziemy świętować okrągłą rocznicę urodzin świętego Jana Bosko. Koncerty, spektakle i zabawa potrwają do białego rana! Wystąpią m.in. Tabu, Franchman, Acoustic Praise i Kabaret Świerszczychrząszcz.

Made by Heart to olbrzymie spotkanie młodzieży salezjańskiej podzielone na cześć duchową – uroczysta eucharystia i wieczór chwały w Bazylice NSJ przy ul. Kawęczyńskiej 53 – oraz rozrywkową – całonocna zabawa w klubie Fabryka Trzciny.

Spotkanie organizowane jest przez wszystkie salezjańskie inspektorie. Do udziału zaproszony jest każdy, kto ukończył 16 lat i chce huczną zabawą uczcić urodziny Janka Bosko. Obok koncertów, kabaretów i całonocnej imprezy w klubie, organizowane są także specjalne okolicznościowe targi. Zaprezentują się na nich najciekawsze inicjatywy, grupy i projekty z wszystkich inspektorii oraz oczywiście liczne stoiska z różnorakimi gadżetami czy odzieżą. Wszystko w akompaniamencie wielu pobocznych atrakcji, takich jak wielki tort urodzinowy, strefa nowoczesnych gier planszowych, warsztaty dawnych gier podwórkowych czy strefa chilloutu.

200 lat świętuje się tylko raz na 200 lat, dlatego Made by Heart będzie imprezą z nie lada rozmachem. 20 czerwca cała Polska usłyszy, jak bawią się przyjaciele na urodzinach Janka Bosko!